Desire Black~2.díl

6. srpna 2010 v 10:34 | ~Miss°Me~ |  Desire Black
Zdravím,dnešní dílbude ještě nudnější než předchozí. Dozvíte se, co je Desire zač, ale druhého setkání se Sam se dočkáte až ve třetím díle. Jelikož jsem byla líná, úvodní fotografii znovu nemám, ale i tak vám přeju příjemné počtení.

1
Několik minut po tom, co Samantha odešla, si šla Desire lehnout. Její "den" teprve začínal, ale ona v sobě měla málo krve. To byl jeden z důvodů, proč Desire chtěla, aby Sam šla domů. Nepříčetnost. I ona trpěla tím, že nechtěla ublížit člověku, Desire vždycky nesnášela lidskou krev. Bylo možné, že by si Desire k večeři dala zvířecí,která byla schovaná v lednici, za spoustou flašek lidské, kterou si tam schovávali ostatní členové, ale to by pak neměla co snídat, a tak se radši hladově dotrmácela do svého pokoje. Její kroky, i přesto, že byly lehké, byly slyšet. To kvůli té staré, rozvrzané podlaze, která tam byla už od té doby,co se dům vystavěl. Svlékla ze sebe oblečení, odlíčila se a sundala sponu, která držela její účes. Podívala se na své rudé oči a hladově vzdychla.
2
Desire sfoukla všechny svíčky,a v jejím pokoji nastala absolutní tma. Unaveně si lehla do postele, a dívala se do stropu, ze kterého občas spadl prach. Des vzpomínala, jak jí Kreat stvořil. Přísahal jí lásku, věčnost, a všechno co si jen bude přát. Jediné, co jí teď zbylo byla nesmrtelnost. Zlostně zatnula pěst, a pokoušela se usnout. Ze zdola se ozívala Mearis, ta, které patří Kreatovo srdce. Ne obrazně, má ho rituálem spoustané,takže když zemře jeden, zemře i druhý. Mnoho krát se kmen snažil zabít Mearis a zabít tím toho, kdo nad nimi má vládu. Tyhle myšlenky Desire unavily na tolik, že usnula. Kmen se chystal na lov, a Desire už spokojeně spala.
3
Světlo- to bylo první co Desire uviděla, když vyšla ze svého tmavého pokoje. Trochu si popálila ruku. ,,A,sakra."sykla bolestivě a chytla si zápěstí. Po starých dřevěnýchschodech sešla dolů, kde byla ticho. Zřejmě šli všichni spát. Desire se podívala ke klavíru, kde obvykle sedí Lesie, která serozhodla, že krev, ať už lidskou, nebozvířecí, pít nebude. Neseděla tam. Asi byla v práci, jako jediná z kmene přináš peníze, které pak musí odevzdat Mearis. Nesmí si nechat ani korunu. Její těžce vydřené peníze.
4
Desire doslova doběhla k lednici, která byla narvaná krví, a zeleninou-Lesiinou.,,Lidská,lidská, zelenina,lidská,pití, lidská a tady."hledala svou krev. Nalila si jen čtvrt sklenice, aby jí víc vydržela, a bylo jí úplnně jedno, že krev je ledová. Desire si se zavřenýma očima vychutnávala každý doušek pro ní lahodné, a tolik potřebné krve. Už je to půl století, co přestala pít lidskou. Odolává jí, i přes to, že jí okolo vábí tolik jejích vůní...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                DISKUSE

1. Co si myslíš o Desire?

2.Kdo ti podle prvního dílu přijde hezčí:Desire nebo Samantha?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 6. srpna 2010 v 12:33 | Reagovat

Hezčí? Obě vypadají pěkně, nelze to tak jednoznačně říct. Ale pro černovlásky mám slabost, stejně jako pro zrzky, takže asi tak ;-)
Zatím se to vyvíjí slibně, jen tak dál...

2 ShaylaCsukj ShaylaCsukj | E-mail | 11. října 2018 v 20:18 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.