Sunshine girl//5.kapitola//Přírůstek..

19. května 2010 v 15:00 | ~Miss°Me~ |  Sunshine girl
uvodka
info:Tenhle díl je hezkej..

ČTI:
Jokley Samuers[Žougli Sejmurz]
Loussiaty[Luzjety]
LaRose[L´Rouz]
Zaillit Beringert[Zajlid Bejringet]
Angelina[Endželína]
Angie[Endží]
V minulém díle:


Posadili jsme se a Haya spustila:,,Adopce je snadná,nevyberete si sice dítě, jen pohlaví, a věk..Dál vyplníte několik papírů, které mám s sebou, počkáte tak týden, a je to. Dostanete finanční podporu, na oblečení, školné, popřípadě do školky, hračky, jídlo, a nějakou zálohu. Michaelovi jedvacet, tobě osmnáct, mohli by jste si adoptovat dítě pod deset let..Jako já.Můžete si adoptovat maximálně dvě.." řekla a vyndala potřebné papíry. Dva, já jí prsty naznačila, že jedno.Podala mi tedy papír, a já ho zas předala Michaelovi. Zvedla jsem se a šla za mamku.
..Jinak...ještě tam byla jedna fotka, ale z toho by jste-kdyby jste to čtli poprvé-to nepochopili..

Galgue Rotti,
středa,
17.42
j k j k
Po včerejšku se mi kolem šesté hodiny měla ozvat Jokley Samuers, z Helpeople.A taky že ozvala.Mobil párkrát zapípal tím jeho typickým tónem.."...pííííp píííp píp píp píp.."a tak jsem ho zvedla.,,Dominique Carbai?"ptala se žena,která i v telefónu měla velice příjemný hlas.,,Ano, to jsem já."odpověděla jsem.,,Včera mi donesla moje asistentka papíry, které jste vyplnila k adopci dítěte..Chtěla jste miminko že?"zeptala se.,,Ano, do půl roku, ano",,Máme, mám tu malé děťátko, z Keni, holčičku..Dvouměsíční, potřebovali bychom rychlý odběr, aby holčička byla ve vašem prostředí."řekla a já se usmála.,,Páni, to..to je úžasné...Samozřejmě, já..Bylo by to skvělé."řekla jsem šťastně.,,Nevím zda by to bylo vhodné, ale zítra jede opět Haya k vám do města, pro odběr dalšího dítěte, vyhovuje Vám to?"zeptala se.,,Absolutně, jsme domluvené."řekla jsem,,Výborně.Zítra kolem desáté hodiny k Vám Haya přijde.Naschledanou."řekla slečna Samuersová, a zavěsila.
j k j k
Pak ke mně přišel Michael a ptal se, kdo mi to volal.,,Byla to slečna Samuersová, z Helpeople, a říkala, že zítra přivezou naše miminko!"řekla jsem šťastně.,,Opravdu?A holka nebo kluk?"zeptal se a objal mě.,,Malá holčička z Keni."odpověděla jsem a políbila ho.,,Panebože, to je tak-tak neuvěřitelně skvělý..jsem tak hrozně moc šťastnej..",,To já taky, miluju tě."řekla jsem.Místo odpovědi mě políbil. Byla jsem hrozně šťastná. ,,Já tebe, neuděláme si večeři?"
,,Tak jo,jdu udělat makaróny"řekla jsem.
j k b j k
V lednici jsem našla sýr, v kohoutku natočila vodu, a ve skříňce našla makaróny.
Makaróny jsou moje nejoblíbenější jídlo, měla jsem je ráda už jako malá holka, mamka je dělala každou neděli. V mikrovlnce jsem rozehřála sýr, a polila jím uvařené, suché makaróny,které jsem pak dala dovařit.Vypadalo to dost lákavě,ta vůně..Nalila jsem těstoviny do misky, a posypala nastrouhaným sýrem, a dozdobila bazalkou.,,Páni, vypadá to nádherně."prohlásil Michael když jsem nesla makaróny na stůl.Vzala jsem lžičku, a začala je jíst.Byly opravdu výborné.Po večeři jsem je chtěla umýt:,,Počkej, Dominne, já to umyju."řekl Michael.


jk jk
Tak jsem se šla umýt. Napustila jsem si plnou vanu horké vody, a dala do ní sůl, která nádherně voněla.Byla od babičky Loussiaty, naplněná ve velké modré sklenici, která za nějakých 13 let ubyla jen asi o čtvrtku.Zalezla jsem si do horké vany, ze které šly bublinky. ,,La,la,la,la..tjadididí..na,na,na..."zpívala jsem si potichu. Ve vodě jsem si pomalu rozplýtala copy.
j k j k
Dala jsem si zpět svojeoblečení, ovšem bez legín.Před zrcadlem jsem se odlíčila, a zčesala vlasy do culíku. Obličej jsem si namazala krémem LaRose. Rozmazala jsem si ho po obličeji, který po použití krému ani nebyl mastný. Ze skříňky jsem si vzala košilku, a odešla do ložnice.
Oblékla jsem si košilku, a rychle spát..Zítra je velký den.
j k j k
Ráno jsem se probudila kolem sedmé. Na skříni jsem si vzala předem připravené, fialové šaty, najedno rameno. K nim jsem si vyndala černé boty s malým podpatkem, od firmy mojí kamarádky z Rouche, Zaillit Beringertové. Vlasy jsem si před zrcadlem rozčesala, a nechala je volně. Namalovala jsem se jen lehce-lesk, stíny a tvářenku, takže mi byly vidět pihy.
,,Jsi nervózní?S Hayou jsi se už viděla.."řekla mamka která stála za mnou.,,To-to ano, jsem ale nervózní, z toho jestli budu dobrou mamkou..Mám strach"přiznala jsem se mamce.,,Už když jsi byla malá, asi tři, nebo čtyři roky,když u nás byly nějaké tvoje kamarádky, a chovaly se nějak špatně k panenkám, třeba že je držely za vlasy, řekla jsi, a ukázala jim jak se drží správně, jak se o ně pečuje.Budeš skvělá"řekla a usmála se.


jk jk
Sešla jsem dolů po schodech, a v obýváku stála Jouri, Haya, a moje malá dceruška.
Přišla jsem k Haye.,,Panebože, ty jsi nádherná.Pojď k mámě."řekla jsem a od Hayi si ji převzala.
,,Tohle je tvoje malá.Jméno ještě nedostala, nebo ho nevíme..Je tvoje...Všechny papírymáš vyplněné, zítra ti přinesu ty peníze."řekla.,,Tak jo, jak se budeš jmenovat, sluníčko?"zeptala jsem se malé, i když jsem odpověď nečekala.v tu chvíly vešel do místnosti Michael a řekl:,,Co třeba Angelina?"pak se přiblížil, aby se na ni kouknul.,,Angelina..Tak se jmenuje asistentka která jí z Keni přivezla."řekla Haya a usmála se.
j k j k
sorry za tu divnou barvu x|
,,Tak dobře, Angie"řekla jsem a políbila Angie na hlavičku. Měla ji tak heboučkou. Spokojeně si lehla na rameno, a spinkala.Byla nádherná. Její očička měly krásnou, hnědou barvu, a já proti ní byla jako bledule. Ale to nevadilo. Po chvilce si ji převzal Michael,,Tak ty budeš mojedruhá princezna..Hned po mamince"řekl, a usmál se na Angelinu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kiki125 kiki125 | Web | 19. května 2010 v 20:34 | Reagovat

nádhera

2 Ari/tiger sims team Ari/tiger sims team | Web | 21. května 2010 v 17:32 | Reagovat

jé... to je moc pěkný :-)

3 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 23. května 2010 v 23:29 | Reagovat

Pěkný díl..:)

4 Elle<3 your SBé Elle<3 your SBé | Web | 24. května 2010 v 18:38 | Reagovat

Krásný desing :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.