Sunshine Girl//3.díl//Rande

16. května 2010 v 15:47 | ~Miss°Me~ |  Sunshine girl

hrozný..úvodka zas neni...a dneska se Sunshine girl končim..jo a Hard decision bude do 10.dílu...

ČTI:
Marittho[Merído]
Pieletta[Pjalita]
Liara Kimnlingová[Ljara Kajmajgová]
jk jk
Galgue Rotti,
pondělí,
20.15
jk jk
 Než Michael odešel, domluvili jsme se na večer, společenské oblečení, a prázdný byt nad restaurací "Marittho", která je naproti nám. Večer už se blížil, a s ním také moje první rande..Tedy, s Michaelem.V koupelně jsem si svázala pramen vlasů černoumašlí, nalíčila se, abych byla trošku výraznější, usmála se na sebe do zrcadlaa řekla:,,Dominique Carbai, jsi krásná."povzbuzovala jsem se nervózně.To zvládneš, to zvládneš, opakovala jsem si v hlavě.
Těšila jsem se na ten večer jako malé dítě na Vánoce..Na které se mimochodem těším taky.
jk jk
V pokoji jsem si oblékla ty nejhezčí šaty co jsem měla. Koupila mi je mamka, k osmnáctinám.Boty jsou od Jouri, též k narozeninám. Dívala jsem se na sebe do zrcadla, a vzpomínala, jak jsem poprvé přišla do tohohle pokoje. Tenkrát byly stěny růžové, s kytičkami.Na podlaze byl růžový koberec, růžová postel, stůl, i skříň..Ráj pro pětiletou holku. Ráj pro mě. Za tu dobu tenhle pokoj prošel ještě dvě změny.Z růžové na černou, období smutku, hádek, a nepříjemných věcí. A pak natuhle zelenkavou, nebo modrou. Období, které já mám nejraději..Jak jsem se tak zamyslela, tak jsem se probrala. Podívala jsem se na hodiny které ukazovaly 21.08.Naplánovali jsme si to na devátou.,,Sakra, přijdu pozdě."špitla jsem, i když je to naproti.
jk jk
Vyběhla jsem schody v restauraci, a honem ke dveřím bytu. Byly otevřené. Vevnitř stál Michael a s ním stůl, židle, svíčky, a hudba.Bylo to perfektní. Nechtělo se mi věřit, že je to jeho vkus. ,,Zdravím krásnáslečno, jdeš pozdě, ale nevadí.Na tebe si rád počkám."řekl a políbil mi ruku.
,,Omlouvám se.Je..je to nádherný."řekla jsem a rozhlédla se po místnosti.,,Posaď se."řekl a odsunul židly tak, abych si mohla sednout.,,Děkuji, si hrozně milej."
,,Spokojená?"zeptal se.,,Absolutně."řekla jsem.
jk jk
Když se usadil i Michael začala jsem ho zpovídat.,,Už..už ráno jsem se chtěla zeptat.Ještě za tebou jezdila taková ta hnědovláska."ptala jsem se.,,Pieletta?Byla to moje přítelkyně užod školky, pak, asi v osmé třídě jsme spolu začli chodit. Předrokem jsme se rozešli, a jsem rád. Provalilo se totiž že mě podvádí.A to asi se třema."řekl a zasmál se.Nechápala jsem sice čemu, ale smála jsem se taky.,,A pak jsi přišla ty..teda..bylas tu ještě o rok dřív před tím rozchodem, ale potom co jsme se s Pielettou rozešli, začal jsem si tě všímat."
jk jk
,,Zatancujem si?"zeptal se a zapl hudbu. Zrovna hrála píseň od Liary Kimnlingové, moje oblíbená.Já jen kývla a zvedla se. Tanec byl nádherný. Dívali jsme se jeden druhému do očí, on si mě párkrát přivinul k sobě. Bylo to perfektní. Pak mi zašeptal do ucha.,,Víš jak jsem ráno říkal, že nevím co to je?Teď už to vím, láska..",,Já vím"odpověděla jsem.
jk jk
,,Víš že většina řeckých párů se na prvním rande líbá?"zeptal se.
,,Opravdu.Tak to budeme jeden z nich."odpověděla jsem, a dala mu tak najevo aby mě políbil.
,,Opravdu, nebo sis to jen vymyslel.",,Vymyslel..Ale možná je to pravda."řekl a políbil mě znovu.,,Co takhle jít k tobě?"zeptala jsem se.,,Spíš k tobě, u mě je Haya."odpověděl.,,Tak jo."
,,Jdem.",,Jo,jdem."

1.Co se tam stane?
2. Budou spolu?
3.Líbí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 17. května 2010 v 2:03 | Reagovat

Skvělý..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.