Sunshine girl//1. kapitola//Krásný, neznámí..

15. května 2010 v 19:52 | ~Miss°Me~ |  Sunshine girl
Úvodka ještě není,nebo je ale spokojená s ní nejsem x|
Klik na Cč

ČTI:
Καλημέρα![KALIMÉRA]=DOBRÉ RÁNO(ŘEČTINA)
Dominne[Domín]
Michael[Majkl]
Haya[Heja]
jk jk
Galgue Rotti,
pondělí,
9.35
jk jk
 Probudilo mě známé píp z budíku. Otevřela jsem okno, do kterého svítilo slunce. Bylo to až nepříjemné. Obloha byla ovše jasná, skoro bez mraků, a tak jsem doufala, žeby po celý den mohlo být příjemně. Teploměr, který je umístěn na okně mého pokoje, ukazoval už v těchto ranních hodinách kolem 23°C. Zvedla jsem se a popadla mou oblíbenou košily, delší top, a děrované legíny, do kterých jsem se za modrým paravanem převlékla.jinak, ty mráčky jsem dodělávala v photofilteruxD
jk jk
Na několik minut jsem obsadila koupelnu, kde jsem se nalíčila, a učesala. S novou kulmou šly vlasy natočit jedna báseň.Usmála jsem se na sebe do zrcadla a pro sebe si řekla Jsi hezká.
A taky že jsem byla. Pak jsem jen doladila detaily, jako náhrdelník, a naušnice které zdobily můj look. ,,Dominique? Nesprchuješ se?Nejsi ve vaně? Nejsi prostě nahá?"ptala se Jouri stydlivě, ještě za dveřmi.,,Ne, jsem zcela oblečená, můžeš dál" řekla jsem a vystřídala se s Jouri.
,,Bolí tě ten nos hodně?"ptala jsem se.,,Už..už je to lepší"pípla a přejela si rukou po náplasti.
,,To jsem ráda"řekla jsem.,,Děkuji"odpověděla a vlezla začala si sundavat ručník.
jk jk
Dole se mamka dívala na ranní pořad "Καλημέρα!". Já si mezitím šla udělat cornfleaky s mlékem.
To mléko, je moje oblíbené, je jahodové, a s jahodovým želé, je opravdu vynikající.
Chystala jsem se že si sednu ke stolu a sním si ranní porci vlákniny, nebo co to v těch cereáliích vlastně je, ale najednou se ozvalo crrrrrrrr. ,,Dominne,běž prosím otevřít."řekla mamka, která ve svém pořadu zřejmě měla nějaké cvičení, podle kterého se protahovala u televize.,,Jistě."odpověděla jsem a hrnula jsem se ke dveřím.
jk jk
Před dveřmi stál jakýsi, moc krásný kluk..muž..,,Zdravím, zrovna jsem se přistěhoval-"řekl.
,,-Ne, nepřistěhoval. Už dlouho tady vídám stát tvoje auto frajere."odvětila jsem a dala si ruce v bok.,,A co vůbec takovejhle frajer chce u holky jako jsem já?"zeptala jsem se,,V mým podání to zní líp..A co vůbec Michael dělá u tak krásný kočky?"řekl.,,Máš pravdu Michaele, jsem Dominique."řekla jsem a usmála se.,,Těší mě Dominique, kolik ti je?"
,,Právě dospělá"řekla jsem a podívala se mu do krásných modrých asi xDočí.
jk jk
,,A tobě?"zeptala jsem se.,,Mě je dvacet, bydlím naproti, už dva roky, napadlo mě že jsem tě ještě nikdy neviděl, nepovídal si s tebou..Jsi moc krásná."řekl a ukázal na mě.
,,Nelituju..!"řekl a začal se ke mně přibližovat.,,Brzdi frajere."zastavila jsem ho.,,Jak si dáma přeje. Ale je to škoda."řekl posmutněle a dal si ruce do kapes.,,A co ta černovláska co za tebou  jezdila?",,Haya?To je moje ségra!Bydlí v Athénách, tak jednou týdně přijíždí, abyse koukla jestli její bráška nezlobí."řekl a zasmál se.,,Ou..aha..docela trapas co?"řekla jsem.
jk jk
,,Ale vůbec ne, kotě."řekl,,Je mi to líto, ovšem budu muset do práce."
,,Co vlastně děláš?"zeptala jsem se.,,Jsem šéf tvojí kámošky.To ona mě sem přivedla,šikulka."řekl.,,Tak ahoj.",,Počkej"zastavila jsem ho,,na něco si zapomněl."dodala jsem a on se začal přibližovat. Chvilku váhal a pak to udělal..Políbil mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.