Něco o nich..

9. května 2010 v 19:54 | ~ Miss°Me~ |  Těžké rozhodnutí
Ahoj, zrovna jsem u babičky a nevím co dělat, tak dám nějaké blízké inormace o posstavách z komixu Hard Decision..Summer

Její celé jméno zní Summer Nicole Anne Harper.Narodila se 12.7. 1985 ve znamení  Raka.
Od pěti let hraje na klavír, flétnu, kytaru a harfu. Často bývala u babičky, která se jmenuje Lawerra[čti:Láuira], protože rodiče často jezdily do Afriky, kde pracovali..
Když byla malá chtěla se stát, i když to zní divně, vojákem. Její přátelé tvořily převážně  kluci, až na výjimky Alexandru a Esse. Odmala byla milý, ctižádostivý ale přátelský člověk, kteý měl za každé okolnosti dobré úmyslyto se ale změnilo kdyžjako teenager vyhrála soutěž  Miss Miami Junior, a  snažila se žít život modelky. Bohužel se nepovedlo-nebo spíše ano ale v 18 jela na obchodní cestu na Hawai, kde měla fotit fotky pro módní časopis Hope. A tím to začalo- byla vytížená- a nakonec zkolabovala, a několik měsíců ležela jen tak bezvládně, smutně, bez jakého koli člověka v nemocnici. Později o ní přestal být zájem, a ona tak přišla o všechny přátelé, i její lásku-Michaela-fotografa, který jí dostal na výsluní. A tak bez přítele, který jí brával na všechny ty akce konající se v Hollywoodských výšinách, opět spadla ze stupně fifleny, která si myslí bůhví co, "na kokos"přímo dolů, tam kde jako mladší pobývala.NAštěstí má Esse a Taxi-věrné přítelkyně které na ní nikdy nezapomenou, a vymýšlejí všelijaké plány. I tentokrát mají plán-žádné z nich se nedaří, jsou a to za jakých koliv okolností bez přítele, a chtějí odjet do PAříže. Nakonec sen uskuteční, do Paříže odjedou, a najdou si menší dům u pobřeží, ve městě Delassa.
Našla si tu poměrně dobrou, i když zvláštní práci, která jí baví, a má v ní dost přátel, kteří jí nic nevyčítají-nicnevědí.To ale neznamená že Esse a Taxiano,ale když přijdetéma na Floridu, a na to jaké to tam je, vždy se k tomu nějakou obklikou dostanou, a je to tady..I když se snaží neotevírat staré rány,někdy je to hold nutné.
NAjde si po tom všem přítele, se kterým chce vést normální život, bez minulosti, a sama říká že beze lží-ale neuvědomuje si že ten kdo tu lže, respektive o své minulosti je ona.
Jenže ouha..A je tu další problém kterého je nutno se zbavit- Lara. Namyšlená, zlomyslná, a kdoví co ještě..Bojí se, nejen jí- bude nucena prozradit minulost?Nebo to zůstane pohřbeno ve vzpomínkách těch, co chtějí mlčet?Na Summer padá spousta otázek..Odjet, zůstat..Milovat, přestat..Bojovat, vzdát?

Felix

Felix Joan La Pasho[Čti:Feliks Žoán L´Pášo] se narodil 5.8. 1984, ve znamení lva.
Felix nebyl k hudbě stvořen- má jí sice rád, obdivuje jí, ale sám do ní nijak nezasahuje, ani se nepokouší.Zato ve sportu už jako malý dělal divy.Jeho otec byl v skutku bohatý člověk, ono, cleá jeho rodina byla bohatá..Tedy aspoň ta otcova část.Matka byla naopak velmi chudá, rodiče Felixova otce jí nenáviděli.Joan si měl vzít nějakou fůrii z rodu Betallových, druhé nejbohatší rodiny z Delassi.A Katha[Čti:Kaťa]byla jen chudá, maloměstská dívka.Jeho životním snem bylo cestování, a jeho sen se mu také splňil. Byl, z důvodu bohatství, ve škole velmi oblíbený, veškeré módní i technické nejnovější výrobky musel mít jako první, i když je nechtěl..
Když se rodiče odstěhovali nechalymu "pytel"peněz..
A on si za ně pořídil další ze svých snů- fitko, ve kterém by mohl žít, pracovat...prostě BÝT..
A pak se to stalo do fitcentra začala chodit krásná tmavovlasá, a vysportovaná kráska. Stal se jejím trenérem, a po několika cvičeních si dali rande.To ještě netušil že ta krásná černovláska, která byla přenádherná, je pěkně podlá a zákeřná potvora.
Zamiloval se do ní, a o několik měsíců později se s ní zasnoubil. Nic jí neříkal, o svém bohatství, ale pak se provalilo že kdysi měla poměr s Felixovým strýčkem Beatem[Bedem] a byla s ním jen pro peníze. Felix tomu ze začátku nemohl uvěřit, ale i tak si to ověřil, a ona ve"zkoušce" neobstála. Když na to do města přijela krásná blondýna, aleon si myslel že má určitě přítele..
Ale jednoho dne to neudržel ,a s Larou se rozešel.Den na to šel za onou blondýnou Summer, a zbytek už znáte..

Taxi

Alexandra Thea Iris Becksweard-zkráceně Taxi. Narodila se 17.5. 1985,jako býk.
Cose hudby týče, miluje ji. Jako malá se snažila hrát na tátovu kytaru, její otec byl kytarista v rockové kapele,což jí docela šlo. Ale itak se její vášní staly bubny. Byla často na cestách, a když ne, tak spávalau kamarádek-Sum, nebo Esse. Ona toužila jen po jediném-a tobýt slavná jako její táta. Oblíbená byla, ale jen u kluků.Všichni septali co dělá táta, a jaký to je, jestli s nima jezdí na koncerty, proč vlastně chodí do školy..Takovéhle otázkyji zaplavovaly každým dnem, a toto šílenství nebralo konců. Ale ten však musel nastat.Jednou její táta, i s mámou jeli na dvouměsíční turné do asie, ale Taxi tam nemohla, byla škola..A pak se to stalo. Když serodiče vraceli zpět, mělo jejich letadlo havárii. Její otec zemřel na místě, a mamka vyvázla z opravdu těžkými zraněními. Byla rok v komatu, ze kterého se neprobrala. Taxi to brala velmi špatně, ale pak přišla opora v podobě mladého horolezce Lucase. Milovali se víc jak kdokoli. A pak zaseosud zasáhl, a Lucase jí vzal..Zemřel při lezení na nějakou horu. Nejhorší na tom bylo že když jsem ho viděla naposledy, ukazoval mi zaltý prsten, sdiamantem na kterém bylo vyryto  Alexandra a Lucas, navždy... tohle jsem nechtěla říct, ale nakonec jsem musela s pravdou ven. Taxi nosí prsten až do teď, a co se stěhování z Floridy týče, řekla jen jediné: Moc ráda s týhlehnusný země vypadnu..Sebrala mi všechno..

Esse

Esseana Marienne Colhets[Ísjana Merín Galgidz] alias Zrzka.Oslovení které každý používal.
Narodila se 22.2 1985, ve znamení ryb. Na hudbu nikdy moc nebyla, ona spíš psaní. Dokonce sepsala takzvanou kroniku"ETS-Esse, TAxi, Summer"kam zapisovala všechny nejbláznivější historky které se nám staly. Její sen vypovídá z její záliby-spisovatelka, a taky se jí částečně splnil..Moc oblíbená nebyla, všichni ji považovali za "šprtku" ale ona jí rozhodně nebyla.
Od nějakých patnácti chodila s klukem jménem Jake. Milovala ho, a on jí, nebo spíš to tak vypadalo, nechali si udělat tetování srdces nápisem Jake & Esse.
Když slavila čtyřiadvacáté narozeniny, ptala se Jaka jestli ji miluje. On ji chytl za pas, a řekl:Víš kotě, si moc milá, krásná ale...Prostě vypadni nechci tě vidět, mam jinou chápeš?!:tímhle výrokem skončil jejich vztah. Nechala si odstranit tetování, a odjelase mnou do Francie. V Delasse dělá novinářku, a na Jaka se snaží zapomenout..úspěšně..

Lara

Lara de Soo[čti:Lara D Só] se narodila 19.12.1984, ve znamení střelce.
Hudba jí nešla, kreslení, ani nic jiného taky ne. Byla společenská, zlá zákeřná, a byla hnedbez sebe když se s ní nikdo nechtěl bavit. Rodiče byli absolutně stejní jako ona, ani o chlup jiní.
Jejísen? Být bohatá, slavná, a mít hodně, ale opravdu hodně poskoků.
V Delasse se narodila, a taky v ní žila. Byla oblíbená. Když se otevřelo fitko Ronzen, začala tam chodit. To bylo ještě v době kdy měla přítele Beata, se kterým byla jen pro peníze.
Dala mu kopačky potom, co zjistila že největší prachy zdědí Felix, ten krasavec z fitka. A tak s ním začala chodit, ale s láskou to nemělo  nic společného. Pak se zasnubily.On se  dozvěděl, že si ho chce vzít jen pro peníze, a rozešel se s ní. Další důvod rozchodu byla Sum, takže se proti ní rozhodla posatvit..Nenávidí jí, chce Felixe zpět za každou cenu. Chcesi ho vzít, a pak se s ním rozvést..Zapoměla bych na tu část kdy ze sebe při rozvodu bude dělat chudinku, aby z něj dostala co nejvíc prachů, snadse jí to nepovede... 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.