CASE~1.díl~"N-E-V-Í-M"

30. května 2010 v 19:24 | ~Miss°Me~ |  Case

celý článek,
btw.opět bez úvodky..

c a s e
,,Dobré ráno ospalče."pronesla Pean když jsem sešla ze schodů. Podívala jsem se na hodiny, které ukazovaly teprve půl osmé.,,Ospalče?"zeptala jsem se a podiveně na ní zírala.Tím naše debata skončila.Poklepala jsem ji po hlavě a šla si uvařit esspreso.,,Dochází co?"řekla.,,Na moje kafe to stačí."odpověděla jsem jí a vyndala svůj miniaturní hrneček.Udělala jakýsi pochybný ksicht a věnovala se svému rannímu pořadu.
c a s e
 Usadila jsem se ke stolu a znuděně se dívala ven, na tu "teplejší"část Kodaně.Ne, tak jsem to nemyslela.Jen je tu teplo. ,,Noviny,noviny, vezu vám noviny"křičel poslíček a mával před oknem novinami, zabalenými do úhledné ruličky.,,Nov-",,Jasně, jasně, říkám jasně!"napodobovala jeho hlas P,která vyšla před dům. bouřlivě mu sebrala noviny a zavřela mu před nosem.Já si jen pohodově upíjela esspreso, a tvářila se spokojeně.Ovšem už dva roky spokojená nejsem,a to se asi nezmění.

c as e
Můj obličej, a to na co myslím, bylo asi dost zřejmé a lehce poznatelné.,,Xeny, to se vyřeší, neboj."řekla a udělala takový ten soucitný obličej.Zdvihla jsem obočí a vzdychla.,,Radši mi pomoz luštit křížovku."řekla a poukázala na ni červenou propiskou.,,Tákže..Žánr filmu na jedna dva...na pět."řekla zvědavě, ale nepochybovala jsem že to ví. ,,No, myslím že je to tohle.Hláskuji N-E-V.."Pean si to stále zapisovala,,...Í-M."dokončila jsem svou větu a zasmála se.Ona taky.,,Myslím že to bude drama."řekla,,Ne, to spíš horor...."řekla jsem tiše.

c a s e
Už už se nadechla že něco řekne, a já jí zastavila:,,Ne, už mlčím".Ona na odpoveď kývla. Přisedla jsem si k ní a znuděně koukala na pořad"Good Morning" který je vysílán každý den. ,,Bože."řekla jsem a plácla se po čele.Pean zvedla ruce, jakože nechápe o čem mluvím.Mávla jsem rukou a zvedla se z pohovky.,,Co je?"ptala se.

c a s e
Měla jsem docela hlad, a tak jsem si z ledničky vzala mléko a na skříňce jsem popadla cornfleaky.Vzala jsem misku a dala do ní lupínky, které jsem zalila mlékem. ,,Nechceš taky?"ptala jsem se.P jen udělala znechucený obličej a zakývala hlavou.,,Co je?Oplácíš mi ten tvůj televizní pořad?"ptala jsem se.Ona se jen tak divně zasmála a pokračovala v nerušeném koukání.


c a s e
Sedla jsem si ke stolu, a začala  jíst cornfleaky.,,Musím jít do práce, taky by sis měla nějakou najít."řekla a vyšla ze dveří.Několik málo minut jsem nad tím přemýšlela, pak jsem to ovšem zavrhla, zakroutila hlavou, a dál si jedla svoje lupínky po malých lžičkách, které jsem dostala od mamky, ke svým osmnáctým narozeninám....

diskuse

1.Líbí se ti komix?
2.Kdo ti přijde hezčí, Pean nebo Alex?
3.Budeš komix číst?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elle<3 your SBé Elle<3 your SBé | Web | 31. května 2010 v 15:34 | Reagovat

1. Ano moc moc :D
2. Pean...
3. Určitě...<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.